header background photo
ПУБЛИЧНЫЙ ДОГОВОР-ОФЕРТА
ПУБЛИЧНЫЙ ДОГОВОР-ОФЕРТА

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР-ОФЕРТА ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ ПІДПРИЄМЦЯ Бурдейної Марії Миколаївни

на туристичне обслуговування, замовлене на сайті

https://sanatorii-zakarpattia.com/

Даний документ є офіційною пропозицією (публічною офертою) ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ ПІДПРИЄМЦЯ Бурдейної Марії Миколаївни (надалі – Виконавець), усім фізичним особам, які зареєстровані в мережі Інтернет на сайті https://sanatorii-zakarpattia.com/ і містить всі істотні умови договору на туристичне обслуговування.

Вчинення будь-якою особою (надалі іменованим – Турист) дій по замовленню туристичних послуг за допомогою інтернет-ресурсу https://sanatorii-zakarpattia.com/, свідчить про прийняття зазначеною особою всіх умов цієї оферти. Повним і беззастережним прийняттям (акцептом) цієї оферти є здійснення Туристом платежу в рахунок оплати замовленої туристичної послуги і отриманням Виконавцем відповідного фінансового документа, що підтверджує факт оплати.

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Турпакет (тур) – це комплекс туристичних послуг, який включає: проживання, переїзд до місця проживання і зворотньо, обране харчування, страхування.

1.2. Туроператор – це «виробник» Турпакету, який реалізує його через турагентства. Туроператор несе відповідальність за якісне надання послуг і виступає основним відповідачем у разі виникнення проблем.

1.3. Турагенство (турфірма) – це реалізатор Турпакету. Займається інформуванням, консультуванням та реалізацією Турпакетів  кінцевому споживачеві. Турагент не “виробляє” Тур і не несе відповідальності за якість надаваних в ході Туру послуг, але відповідає за повноту і своєчасність надання інформації про Турпакет, а також видачу документів.

1.4. Система online бронювання – це комплекс даних, розташований на сайті https://sanatorii-zakarpattia.com/, який дозволяє Клієнтам системи здійснювати операції пошуку, бронювання та оплати ибраного об’єкту.

1.5. Клієнт – повнолітня особа, яка здійснила бронювання Турпакету  через систему online бронювання https://sanatorii-zakarpattia.com/.

1.6. Бронювання  на сайті https://sanatorii-zakarpattia.com/ здійснюється на підставі цього договору оферти між користувачем системи online бронювання (далі «Клієнт») і ФОП Бурдейна М. М. (далі «Виконавець»).

1.7. Фактичне бронювання замовлених послуг та їх оплата здійснюється тільки після прийняття Клієнтом умов цього договору оферти.

2. ЗОБОВ’ЯЗАННЯ СТОРІН

2.1. Система бронювання несе відповідальність:

2.1.1. За коректне і своєчасне бронювання замовленого Клієнтом санаторія, готеля чи вілли, який є представлений на сайті https://sanatorii-zakarpattia.com/.

2.1.2. За своєчасну оплату коштів, які були отримані від Клієнта.

2.1.3. За своєчасне інформування Клієнта про будь-які можливі зміни у замовленому турі.

2.1.4. За своєчасну виписку всіх документів, необхідних для заїзду, якщо такі потрібні.

2.2. Система бронювання НЕ несе відповідальності:

2.2.1. У випадку неможливості Клієнта скористатися замовленою путівкою чи проживанням у зв’язку зі змінами в його планах з причин, які знаходяться поза сферою впливу Системи бронювання.

2.2.2. За неможливість скористатися путівкою, якщо клієнта не задовольнили умови проживання чи інші послуги, які надає готель чи санаторій, а також протипоказання для здійснення лікування.

2.2.3. За будь-які медичні витрати, що виникли в результаті хвороби або нещасних випадків.

2.2.4. Надання документів від санаторія чи готелю для відшкодування коштів.

2.3. Клієнт несе відповідальність:

2.3.1. Клієнт самостійно несе всі витрати, пов’язані з додатковими платними послугами в готелі чи санаторії, а також несе повну матеріальну відповідальність за пошкодження майна.

2.3.2. При не дотриманні правил бронювання, а саме обов’язкової передоплати  на протязі 5-ти банківських днях, анулювання замовлення може бути здійснене без попередження.

2.3.3. Штрафні санкції санаторіїв чи готелів при не заїзді чи достроковому виїзді застосовуються згідно правил того чи іншого об’єкту та можуть бути розглянуті в індивідуальному порядку.

3. БРОНЮВАННЯ І ОПЛАТА КОШТІВ

3.1. Бронювання здійснюється в телефонному режимі за номерами  вказаними на веб ресурсі, а також за допомогою онлайн заявки.

3.2. Повне Бронювання туру у Виконавця проводиться тільки після отримання передоплати від Клієнта.

3.3. Розмір передоплати є індивідуальним для кожного об’єкту, а сума до олпати зазначається в рахунку, який після бронювання надходить смс повідомленням, факсом чи електронною поштою.

3.4. Після оплати, клієнт отримує підтвердження бронювання на електронну пошту чи смс повідомленням.

4. ВІДМІНА БРОНЮВАННЯ І ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

4.1. Якщо клієнт не здійснив повну оплату або відмовляється здійснювати повну оплату, то бронювання може бути анульовано без попередження.

4.2. Якщо клієнт здійснив оплату , але відмовляється від оплачених послуг без поважних причин, повернення коштів розглядається в індивідуальному порядку. В разі ануляції бронювання без поважних причин менше ніж за 14 днів до заїзду, повернення коштів відбувається за мінусом послуг бронювання , які становлять від 7-15% , в залежності від обьєкту розміщення.

4.3. Повернення коштів розглядається на основі заяви на повернення коштів, протягом 14 днів з моменту її отримання.

4.4. Повернення коштів відбувається згідно заяви на повернення коштів.

5. РЕКВІЗИТИ

ФОП Бурдейна Марія Миколаївна
Юридична адреса: вул. Стебницька 96/61, м. Трускавець 82200
Фактична адреса: вул. С.Бандери 35​,
 м. Трускавець 82200
Тел: 03247 507 07, 03247 5 07 08
Р/р UA343052990000026003041014873 в Приват Банку
МФО 305299
ЄДРПОУ 3360809467

Скачати договір-оферта

background photo

Нужна помощь в выборе санатория или пансионата?

Наши специалисты всегда на связи и готовы помочь с выбором!

+38 (067) 32 31 803 +38 (066) 51 98 503 +38 (093) 24 77 385